HART LOGISTICS ROZWIJA LOGISTYKĘ

MLP Group, deweloper działający na europejskim rynku nieruchomości magazynowych, wybuduje dla Hart Logistics - polskiej spółki logistyczno-transportowej obiekt w formule BTS. W transakcji pośredniczyła spółka Profi-Home z Poznania.

Spółka Hart Logistics podpisała umowę na wynajem powierzchni w centrum logistycznym MLP Poznań West.  W ramach podpisanej umowy najemca otrzyma ok. 10 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni, z tego na cele magazynowe przeznaczonych będzie ok. 9,6 tys. mkw., zaś resztę stanowić będzie część biurowo-socjalna.

Obiekt powstanie zgodnie z najnowocześniejszymi trendami panującymi na rynku nieruchomości magazynowych. Inwestycja będzie spełniać wymagania certyfikacji BREEAM oraz będzie wyposażona m.in. w nowoczesne doki rozładunkowe, szerokie place manewrowe i parkingi. Ponadto zgodnie ze strategią spółki, deweloper wdroży eko-rozwiązania m.in. na dachu hali zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a na terenie parku pojawią się wiaty na rowery, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz domki dla owadów. MLP Group zadba nie tylko o środowisko naturalne, ale także o komfort użytkowników obiektu.

Budowa inwestycji właśnie ruszyła, a przekazanie gotowego obiektu zaplanowane jest na I kwartał 2022. Hala będzie w pełni dostosowana do indywidualnych wymagań najemcy.

Spółka Hart Logistics specjalizuje się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych w relacjach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Firma obsługuje szeroki wachlarz zleceń poczynając od transportu drogowego przez lotniczy, morski i kolejowy włącznie. Dopełnieniem tej oferty ma być szeroko pojęte magazynowanie towarów. O rozwoju i nieustannym doskonaleniu procesu logistycznego, Prezes Spółki Hart Logistics, Arkadiusz Owczarek mówi: „Od zawsze naszą misją było, jest i będzie świadczenie usług logistycznych na najwyższym poziomie. Mocno się rozpędzamy i nie zamierzamy zwalniać, dlatego naturalnym krokiem było rozszerzenie działalności o możliwość magazynowania towarów naszych Klientów. W myśl naszego motto „your destination is our way”, codziennym dążeniem naszej Kadry jest zapewnienie Klientów o ważności wartości ich produktu na każdym etapie procesu logistycznego. Tak też zrodziła się idea wdrożenia efektywniejszych rozwiązań logistycznych, niż te powszechne spotykane na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że reprezentujemy naszych Klientów i to od naszej postawy zależy również ich wizerunek w prowadzonym biznesie, dlatego największą wagę przykładamy do zarządzania INFORMACJĄ. Spółka Hart Logistics postanowiła nie tylko zaoferować wynajem powierzchni magazynowych, ale również zapewnić swoim Partnerom biznesowym perfekcyjną wydajność w konkurencyjnych cenach poprzez wdrożenie do obsługi półautomatycznych, indukcyjnych wózków systemowy znanej marki. Te innowacyjne rozwiązanie to również inteligentny system wspomagający, dzięki któremu praca jest szybsza, łatwiejsza i bezpieczniejsza”.

Za realizację obiektu magazynowego w ramach projektu MLP Poznań West odpowiedzialna jest spółka W.P.I.P., która jest ekspertem w budowaniu i wyposażaniu obiektów przemysłowych zaawansowanych technologicznie, a także zrównoważonych, w których stosowane są rozwiązania spełniające wysokie standardy środowiskowe

Nowoczesne centrum dystrybucyjne MLP Poznań West to kompleks zlokalizowany po zachodniej stronie Poznania, obok drogi ekspresowej S11 i zaledwie 7 km od skrzyżowania autostrady A2 i trasy S11. Centrum skierowane jest przede wszystkim do firm z sektora e-commerce, logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji. Projekt MLP Poznań West docelowo dostarczy ok. 133 tys. mkw. najnowocześniejszej przestrzeni magazynowo-biurowej.

HTS

HTS – co to jest? I jak pomaga w organizacji Świąt? Hart Transport Services to nasz nowy dział, zajmujący się m.in. budowaniem naszej floty zewnętrznej pojazdów, co znacznie usprawnia przebieg całego procesu transportu organizowanego przez naszą firmę. Sprawny i szybki transport jest szczególnie ważny w okresie przedświątecznym –w końcu w jakim innym miesiącu niż grudzień przewozi się tyle choinek, bombek, zabawek czy majonezu?  Jeśli czasem chce...

Dodano: 2021-12-23

Wesołych Świąt

  Szanowni Klienci, W dniu 24.12.2021 wszystkie nasze biura będą czynę do godz 14. Nasi pracownicy będą dostepni do godziny 16 pod swoimi nr telefonu. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!  ...

Dodano: 2021-12-23

NOWY MAGAZYN W HART LOGISTICS

BOOK NOW! Usługi logistyczne – Terminowa Realizacja – Solidny Partner Zadzwoń 666 061 820 Logistyka Magazynowa stanowi bardzo ważny produkt w naszym portfolio. Oferujemy skuteczne usługi gwarantujące bezpieczeństwo ładunków i kontrolę w nowoczesnym magazynie typu A+ (8 doc + 0).  Powierzchnia umożliwia składowanie bardzo dużej ilości palet w regałach gwarantując swobodny dostęp do każdej z nich jak również z możliwością składowania blokowego. ...

Dodano: 2021-12-23

Kursy walut

NBP 2021-11-29
USD
0 %
4.1627
EUR
0 %
4.6982
GBP
0 %
5.5531

Pojektowanie i zabudowa stoisk targowych

Nasi partnerzy